קיץ, נופש, גיל צעיר

זה קרה מזמן, כאשר השמיים היו כחולים יותר, שמש בהירה ואוויר הצח היה מעורר תשוקה. כן, באותה התקופה הייתי צעיר ופנוי והבנות מסביב היו אחד יותר יפה מהשנייה. באותו העיר שביליתי את הנופש שלי היו סוגרים את הרחוב המרכזי לכל הסופ"ש, מה שהיה הופך את כל המרכז לטיילת. היה מלא בתי קפה משני צדדים של הרחוב ובתוך אחד מהם היכרתי בחורה מדהימה. היא הייתה כל כך יפה ומעניינת, אין מספיק מילים בעולם לתאר אותה כמו שצריך.

היא לא הייתה גבוהה במיוחד, עם גוף חטוב. בזמן הפגישה הראשונה היא לבשה חולצה לבנה וחצאית שחורה, קצת מעל הברכיים ועקבים נמוכים. היא לא לבשה חזייה ובגלל זה השדיים הגדולים קפצו עם כל תנוע שלה. מה שגרם ללב שלי לעבוד יותר קשה ולהזרים את הדם בלחץ הרבה יותר גבוה מהרגיל. כמעט כל פעם הכפתור העליון שלה היה נפתח וזה היה נותן לנו לגברים מסביב להנות מהמראה המדהים של השדיים שלה. היו לה המותניים רזות והטוסיק שלה רחב. צורה של גיטרה שכולנו אוהבים כל כך. העור השזוף היה משלים את התמונה.

כל השבועה, עד הסופ"ש הקרוב, חייתי עם המחשבה על פגישה נוספת עם הבחורה המדהימה הזאת. סוף סוף יום שישי הגיעה ואנחנו תופסים את האוטובוס האחרון לים. כוכבים, ירח וכל זה בחברה של בחורה מדהימה.

שכבנו ערומים על החוף הנטוש הזה, הרוח מקרר את הגופות החמות שלנו. יש רק מחשבה אחד בראש, שהערב הזה לא יסתיים לעולם. קור של הבוקר מנסה להעיר אותנו, אבל החיבוקים שלנו הרבה יותר חזקים. אנחנו הולכים לאכול במסעדה הקרובה ושוב פעם חוזרים להמשיך את המפגש האינטימי שלנו. ככה אנחנו ממשיכים את כל הסופ"ש. קיץ, כפר נופש, חיבוקים חמים וגיל צעיר.