טיפים על סקס שטובים גם כשמזמינים שירותי ליווי

שירותי ליווי במרכז
גם אם אתם בקטע של להזמין שירותי ליווי או לבלות כמה שעות מפנקות בדירות דיסקרטיות בתשלום, כדאי שתצטיידו בכמה עובדות על סקס שיכולים לתרום לכם להנאה, ולא רק לכם… אולי גם לנערות הליווי. מי לא היה רוצה שיספרו עליו שהוא תותח במיטה? אז הנה כמה עובדות, שאלות ומיתוסים על סקס, כולל טיפים לביצועים מרשימים יותר.

שאלה: מה הפנטזיה הכי נפוצה של נשים?

אתם יכולים לבדוק את זה גם במחקרים. הפנטזיה הכי נפוצה של נשים בכל הגילאים היא להיות כנועות למרוּת הגברית. בסופו של דבר, נשים אוהבות ששולטים בהן, שהגבר לוקח את המושכות לידיים ומראה להם אתם הדרך לאור ובמקרה הזה לאורגזמה. עם שירותי ליווי אתם יכולים להוביל אבל כמובן גם להיות נשלטים תחת נשים. יש נשים שיאהבו את זה בכוחניות קיצונית ויש שיעדיפו רכות, השאלה היא איך אתם מעדיפים כי בסך הכל, אלו אתם שמשלמים.

שוברים מיתוס: גברים אוהבים יותר כשנשים למעלה
אחד המיתוסים הנפוצים בנוגע לסקס בין נשים לגברים היא שנשים מעדיפות את התנוחה המיסיונרית בעוד שגברים רוצים שהאישה תהיה עליהם. המיתוס נכון אבל חלקית. האידיאל הוא לשלב בין כמה תנוחות ולא לבזבז את כל האנרגיה והעונג בתנוחה אחת. עם שירותי ליווי אתם יכולים להגיד בדיוק מה אתם רוצים בכל שלב – למעלה, למטה, מאחורה ומהצד.

טיפים לחיזוק איבר המין הגברי
כושר גופני תורם באופן כללי לביצועים הרבה יותר טובים בסקס! אם אין לכם כוחות לחדר כושות, לפחות תאכלו מאכלים שיעניקו לאיבר המין שלכם חוזק וקשיחות עילאית. המזונות הידועים כגורמים לאיבר מין קשיח הם קשיו, בוטנים וגרעיני דלעת בעלי הסגולות לזקפה לטווח ארוך הודות לזרימה אופטימאלית במחזור הדם לכיוון האיבר. יש המספרים שאכילת אננס מתוק כשעתיים לפני הסקס תגרום לזרע שלכם להידבק בטעם מתקתק.

עובדה: גברים יותר סקרנית, נשים יותר רגישות
ייכול להיות שעל פני השטח הן לא יודו, אבל נשים ייכנסו למיטה בדרך כלל, רק עם מישהו שהן נמשכות אליו לחלוטין ומרגישות אליו משהו. גברים יכולים להיכנס למיטה גם עם בחורות ללא שום עניין רגשי. גברים רוצים סקס מיידי כדי לממש את הצרכים, לממש את הסקרנות ואת הפנטזיות גם עם בחורות שהם מכירים וגם עם זרות לחלוטין. בשירותי ליווי אפשר להגשים כל בקשה שרוצים, ההיצע מגוון ועצום ולכל אחד מחכה מישהי שתספק לו את כל הצרכים.