מתנה

למרות שהיא הייתה נערת ליווי, לנורית היה גבר שהיא אהבה. הוא תמיד היה עדין ומפנק והוא היה הלקוח הקבוע שלה. זה קרה מזמן והתחיל מבדיחה. יום אחד מישהו התקשר אליה וביקש ממנה להיות מתנה לאחד החברים שלו. הוא ועוד חברים החליטו לעשות קצת צחוק, הם ידעו שהוא ביישן והיו בטוחים שזה יהיה מצחיק. 
נורית הגיעה למפגש אינטימי. דלת נפתחה ושם עמד גבר צעיר וגם מאוד יפה. אחרי שהיא סיפרה לו למה היא שם הוא היה קצת בשוק ולא ידע איך להתנהג איתה. גם היא לא ידעה, כי היא בחיים לא הייתה במצב כזה אף פעם. היא בכל מקרה נכנסה לדירה וביקשה ממנו משהו לשתות. הוא הביא בקבוק יין ושתי כוסות. הם שתו קצת, דיברו ואז התחילו לרקוד. הידיים שלו חיבקו אותה והיא הרגישה איך הלב שלו רק. היא התחילה להוריד את החולצה שלו ולנשק את הגוף שלה. 
הוא גם התחיל להיות יותר ויותר עמיץ ובטוח בעצמו. כאשר הם סוף סוף התחילה לעשות סקס, זה היה מדהים. הוא היה מאהב ממש טוב, אחד כזה שכל בחורה חולמת עליו. הוא דאג שגם היא תקבל הנאה והיא קיבלה. באותו מפגש אינטימי הם לא ניסו דברים מוזרים, סקס רגיל היה מדהים.
אחרי אותו הערב הפגישות שלהם קיבלו מעמד של פגישות קבועות. לפעמים הם מדברים ורואים איזה סרט ולפעמים הם עושים סקס חם ומענג. היא תמיד מחכה לפגישה הבאה שלהם.