סקס ברכב

שמי מאיה, אני כבר בת 35, בלונדינית עם שיער ארוך, גבוהה עם שדיים מדהימים וגוף מושך. אבל היתרון החזק ביותר שלי, כמו שבעלי וגברים אחרים אומרים, זה הטוסיק העגול והקשוח שלי. פנים עם עיניים כחולות ושפתיים חושנית. בקיצור אני נראית הרבה יותר צעירה מגילי. אני אוהבת אורך חיים בריא, מתאמנת ולא מעשנת. הייתה לי תקופה בחיים לפניי 3 שנים שנשארתי בלי גבר, זה התקופה שהכל התחיל.

יום אחד נסעתי בערב לחברה שלי, לשתות יין ולדבר. אחרי חצות היא יצאה ביחד איתי ללוות אותי עד למונית, עצרנו ברחוב והתחלנו לנסות לתפוס רכב. היה לי מצב רוח טוב ואמרתי שאני אסע רק עם בחור צעיר ויפה. ידעתי שאני רוצה סקס, אבל לא היה לי תוכנית כל שהיא לקבל. שחררנו מספר רכבים כי הנהגים היו או מעוכרים או זקנים.

אז הגיעה רכב עם בחור צעיר, אולי בתחילת שנות ה-20 שלו, החלטתי לנסוע איתו. אנחנו נוסעים, השיחה התחילה לזרום יפה ואני לא מצליחה להוריד את המבט שלי מה מכנס שלו. המחשבה היחידה ננעלה בראשי – האם יש מתחתם משהו?

הרגשתי שאני מוצאת חן בעיניו, גם האלכוהול עושה את שלו, אז אני שועלת אותו. "כמה אמרתה? 150? או שאולי אני אשלם עם סקס?" וצוחקת. הוא הסתכל עלי בהפתעה – "את רצינית?". אמרתי לא למה לא ושמתי את היד שלי על הרגל. התחלתי לנועה עם היד למלה. אחרי מספר רגעים כבר התחלנו להתנשק על כל רמזור. הוא לקח אותנו למקום שקט, סגר את המנוע והתחיל להפשיט אותי. הוא תופס אותי בשידיים ואני כבר מרגישה שריפה בין הרגליים שלי, הכל רטוב ואני כבר רוצה להרגיש את הזין שלו בפנים.

פרשתי את הרגליים שלי והרמתי את החצאית שלי. הידיים שלו התחילו לשחק עם הדגדגן שלי. כמעט נחנקתי מהתשוקה, רציתי שהוא יזיין אותי כאן ועכשיו. זה לא כל כך נוח לעשות את זה ברכב ולכן הצעתי לו לצאת. התקרבתי לתא המטען שמתי את הידיים עליו, פרשתי את הרגליים והרמתי את הטוסיק שלי כלפיו. החולצה שלי פתוחה, השדיים בחוץ. "זיין אותי כבר" -אמרתי לו. אני מסתכלת על הזין שלו. הוא עבה וארוך, בדיוק כמו שאני אוהבת. הוא תפס אותי בכתפיים והתחיל לזיין אותי כמו בפעם אחרונה.

זה הרגיש כאלו מנסים לקרוע אותי לחלקים, הכוס שלי כעב ונהנתי מכל רגע שהוא היה בפנים. אז הוא סיבב אותי והוריד בכוח על הברכיים. עד שהבנתי מה קורה הזין שלו כבר היה בתוך הפה ומילאה אותו בזרע חם.

המשכנו את המפגש האינטימי שלנו כבר בדירה שלי, כמובן שלא שילמתי לא גרוש על הנסיעה. אתר נערות ליווי