סקס על יאכטה

אני רוצה לשתף אתכם בסיפור שקרא לי ממש לא מזמן.
קצת על עצמי: בת 38, שטנית נראית טוב, שדיים בגודל בינוני, תחת גדול ורגליים חזקות. המראה הזה עדיין מושך תשומת לב של גברים רבים.
כל שנה אני ובעלי משכירים יאכטא עם החברים שלנו, והשנה לא הייתה יוצאת דופן. היינו באותו הרכב כמו תמיד: אני, בעלי ושני חברים שלנו: קפטן היאכטא, הוא היה איש עסקים בגיל קרוב ל-60, גבוה עם גוף חזק וידיים שריריות. החבר השני היה גם מבוגר וקצת שמנמן. שניהם באו בלי בנות זוג, ולכל אחד מהם הייתה סיבה משלו.

עלינו על יאכטא ויצאנו לים. קפטן הרשה לי לנווט וזה היה מדהים, שאגת מנועים, הרגשה של חופש, וכף יד ענקית של קפטן על היד שלי. הוא תיקן את הקורס היאכטא מדי פעם בלי מאמץ. אנחנו נחנו ונהנינו, אכלנו פירות וחטיפים, ושתינו יין. החברים החליטו קצת לשחות אני נשארתי עם בעלי לבד. ראשי הסתובב קצת מהאויר הצח של הים, וגם מהיין, וכאשר הרגשתי פתאום את היד שלו אצלי על הירך, הרגשתי צמרמורת. מזמן לא רציתי סקס עד כדי כך. אני התקופפתי למטה ונשכתי את הזין שלו דרך התחתונים. הזין מיד הזדקף, ואז נשכתי שוב והוצאתי אותו החוצה והתחלתי למצוץ. באותו רגע לא חשבתי שיכולים לראות אתנו. בדרך כלל מין אוראלי קורה לנו לעטים נדירות למרות שבעלי אוהב את זה. המשכתי לבלוע את הזין שלו עד שהרגשתי שהוא מוכן לגמור, ודווקא אז חזרו החברים.

בעלי קרא להם להצתרף ובלי לחשוב פעמיים הם התיישבו לידינו. הקפטן שאל אותי האם אני רוצה לנסות זין ממש גדול, והסכמתי להפתעת בעלי.
נעמדתי על הברכיים מול הקפטן והוצאתי את האיבר שלו שאפילו במצב לא זקוף היה כעשרים סנטימטר באורך. התחלתי לאונן אותו, והוא גדל ממש נגד עיניי. התחלתי למצוץ אותו, והרגשתי שמישהו מצטרף אליי מאחורה. הסתובבתי לאחורה וראיתי שזה החבר השני כבר ערום מנסה להכניס את הזין שלו לתוכי. התחלתי לחפש את בעלי וראיתי אותו יושב בצד, מסתכל עלינו ומאונן. בחיים לא חשבתי שזה כל כך מחרמן לראות את בעלי נהנה מזה שמזיינים אותי גברים אחרים.

את השייט הזה אנחנו לא נשכח לעולם. ועד היום אנחנו אוהבים לצרף גברים נוספים למפגשים אינטימיים שלנו. אתר אנג'לינה נערות ליווי