עד כמה עיסוי ארוטי יכול להיות חושני?

עיסוי ארוטי הוא חוויה מאוד אינטימית ולא מדובר פה על רצון סקס פשוט. אנשים שרוצים פריקה מינית רגילה יעדיפו נערת ליווי רגילה כי עיסוי ארוטי לא כולל חדירה או סקס. אנשים שמעדיפים עיסוי אינטימי מבינים שהחוויה שם בנויה לא מהרפיה שמגיעה בסוף אלה מכל הדברים האחרים שמקבלים שם. חושניות משחקת תפקיד גדול בעיסוי ארוטי, השאלה היא כמה חושני הוא יכול להיות?
עם אתה עם הבת זוג שלך ואתם מנסים לעשות את זה אחד לשני כדי לגוון את החיי מין שלכם זה משהו אחד. כמובן שהכל תלוי ברגשות שלכם אחד כלפי השני.
ומה קורה כשמדובר במכון לעיסוי ארוטי רגיל ומסז'יסטית שאתה רואה פעם ראשונה בחיים? בשבילה זה עבודה ,היא רואה אנשים כמוך כמה פעמים ביום. במצב כזה עיסוי ארוטי אינטימי וחושני יהפוך להיות רובוטי ויהרוס את החוויה. אתם יכולים להגיד שזה התנהגות לא מקצועית ובגדול אתם צודקים. אבל תאמינו שהחוויה שלכם תלויה גם בכם וההשפעה שלכם היא מאוד גדולה.
כדי לקבל חוויה הכי טובה צריכה להיות ביניכם חיבה מינימלית, עם היחס שלכם למסז'יסטית הוא כמו לבן אדם סוג ב' אז תקבלו שירות רובוטי.
אני מדבר כאן מהניסיון האישי, תמיד כשאני מגיעה למקומות כאלה אני מתייחס לעובדות שם בכבוד. מנסה להכיר אותם קצת, להעביר כמה בדיחות. ככה הם מתחילים לחבב אותך ותמיד ינסו לתת שירות הכי טוב שהם יכולים. כמובן גם יש צורך לשמור על ההיגיינה בסיסית ,לאף בחורה לא יהיה נעים להיות ליד מישהו מסריח.