כמה מילים על שירותי ליווי

החלטתי לעשות השוואה בין נערות ליווי פרטיות שניתן להזמין לכל מקום ולכל צורך (בין אם לפגישה פרטית, לאירועי חברה או אירועים משפחתיים), לבין מכוני ליווי ודירות דיסקרטיות שנמצאים במגוון מקומות ברחבי הארץ (ובעיקר באיזור דרום ומרכז תל אביב), ומציעים סקס בתשלום, כמו גם השוואה בין איכויות שונות של המוצרים הנ"ל המוצעים היום ברחבי הארץ כמו גם באינטרנט. קודם כל נתחיל בהשוואה הברורה – מה ההבדל בין שירות ליווי לכל מקום לבין מכון ליווי או דירה דיסקרטית? ההבדל הראשוני הוא בסיסי ביותר – כשאתה מזמין נערת ליווי אתה לא מזמין בהכרח סקס, אתה מזמין ליווי אמיתי, על כל המשתמע מכך. ניתן ללכת עם נערות ליווי לאירועי חברה או אירועים משפחתיים (ישנם אנשים רבים המתקשים למצוא בת זוג בגלל עבודה או ילדים ומחויבויות אחרות, ובוחרים באופציה הזו), ואין שום מחויבות לסקס. כמובן שלעיתים קרובות הדברים מתחממים ובין מסאג'ים לאלכוהול וכאלה דברים עלולים לקרות, אך אתה לא מזמין סקס ליווי פרטיות אינן זונות. כשאתה הולך למכון ליווי או לדירה דיסקרטית אתה משלם להם על סקס בדירה מעופשת במקרה הטוב או במאורת סמים במקרה הרע, ואתה יוצא מיד אחרי שסיימת. זהו סקס נטו במקרה הטוב, ושידול לזנות של נשים מעורפלות הכרה על ידי סמים ומוכות במקרה הרע. אני מקווה שאני לא נשמע משוחד, אבל מהמחקרים שעשיתי זה בדיוק מה שמקבלים כשפונים למקומות כאלה.

ועכשיו הגיע הזמן לעבור להשוואה חשובה לא פחות – השוואת איכות בין חברות שירותי ליווי
מסתבר שטווח המחירים בהזמנת שירות ליווי הוא עצום – זה יכול להתחיל ב200 שקלים ויכול להגיע גם לאלפי שקלים, השאלה היא מה מקבלים בתהליך. כשאתה מזמין נערות ליווי ב200-300 שקלים, אתה יכול לשכוח מלקבל את מה שהבטיחו לך. מסתבר שבחברות שירותי ליווי רבות שומרים תמונות ישנות של בחורות שעבדו בחברה בעבר (והזדקנו משמעותית, או לחילופין עזבו את העבודה, השמינו, וכדומה), והתמונות לא תואמות את הבחורה שתקבל. לרוב הבחורות ה"זולות" יותר יהיו זקנות משמעותית משציפית, שכן המחירים בתחום העבודה הזה נעים לפי לא רק תכונות פיזיות, אלא גם גיל והשכלה. שמעתי כבר על נשים בעשור החמישי או השישי לחייהן שעבדו בתחום, ושהגיעו לביקורים לאחר שהמזמינים ציפו לנערה בת 20-22. אם התמזל מזלכם שיערה יהיה צבוע לבלונדיני, כמו שיערה של הבחורה שהייתה בתמונה באתר או כמו שנאמר לכם בטלפון. לעומת זאת, המודל העסקי של חברות שירותי ליווי "אקסקלוסיביות" במחירים גבוהים יותר, שמציעות נערות ליווי פרטיות לאוליגרכים ואנשי עסקים שמעוניינים באיכות ופחות מתעניינים במחיר, אומר בקצרה: מה ששילמת עליו הינו מה שקיבלת. אם הזמנת נערת ליווי ב1000 ש"ח לדוגמה, והבטיחו לך בחורה צעירה בלונדינית ורזה, הם ישלחו לך בחורה צעירה בלונדינית ורזה, ומטרתם היא לא הלקוח המזדמן, אלא איכות השירות לאורך זמן בכדי שתחזור, וזאת כמובן בהשוואה גם לחברות שמציעות מחירים זולים כמו גם למכוני ליווי ודירות דיסקרטיות שלא משקיעים בלקוחות חוזרים (אם כי אני מניח שיש יוצאי דופן, אך עדיין לא נתקלתי בהם).

דברים שצריך לדעת בעת הזמנת נערת ליווי לביתך, לבית מלון או לאירועים עסקיים ואחרים
קודם כל חשוב להבין: ליווי אקסקלוסיבי זה עסק רווחי ומתגמל לאנשים שמנהלים אותו כמו גם לנערות שעובדות בו, ולכן מן הראוי שישקיעו בכם את כל יכולתם כדי שתצאו מאושרים. הם לא עושים לכם טובה, הם אנשי שירות ואתם מקבלים שירות. תמיד תעדיפו לשלם יותר ולקבל איכות מאשר לשלם פחות ולקבל בהתאם. אם אתה רוצה בחורה שעובדת גג שלוש משמרות בשבוע, ומשמרת היא פגישה עם גבר אחד – שלם יותר, אחרת אתה עלול למצוא בחורה שכבר עברה עוד באותו היום מספר גברים. תזכור שחוץ מגיל וממראה חיצוני, ככל שאתה הולך על סוכנויות ליווי איכותיות יותר כך תקבל בחורה משכילה יותר – ועל כן תוכל לקחת אותה גם לאירועי חברה וגם לאירועים משפחתיים אם תבחר בכך. כמו כן, נערות ליווי פרטיות מחברות גדולות בארץ תמיד יגיעו בזמן, יתאמו לתמונה או לתיאור שקיבלת, ויעשו את מיטב יכולתן לשרת ולפנק אותך בכל דרך. בקצרה, אל תתקמצן – תשקיע, ותקבל השקעה בחזרה.